צרו קשר

להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:

072-3302324

הבריכה שלנו

הבריכה שלנו

תקראו לה גולת הכותרת, הדובדבן שבקצפת, סימן היכר, היפה שביפות; בעצם, לא משנה איך תקראו לה – הבריכה שלנו מדברת בעד עצמה

שני תמרי רייכנברג

עם השנים, החופה על הבריכה הפכה לאחד מסימני ההיכר של "עלמה", וזוגות רבים מגיעים לפגישה ראשונה ומיד מזהים את "המקום עם הבריכה והחופה על המים". 

 

עומק הבריכה שלנו 40 ס"מ, רוחבה 10 מ' ואורכה 18 מ', והיא מתפארת במים צלולים ומבריקים כל ימות השנה, תודות לטיפול על בסיס יומי ע"י טכנולוגיה חדשנית המבוססת על מלח. היא מהווה חלק בלתי נפרד מהגוון הייחודי של כל אירוע שמתקיים אצלנו ופשוט אי אפשר להתעלם ממנה. הסטיילינג המשלים, העשוי חומרים עשירים וטבעיים, יוצרים אווירה חגיגית במיוחד, לצד מגע מסוגנן ואיכותי של אינטימיות. 

 

הבריכה הקסומה שלנו נבנתה כבריכת נוי, כאשר המחשבה האדריכלית הייתה לייצר השתקפות של המבנה ושל מסך ההקרנה, שנמצא במבנה המקורה, במי הבריכה, וכמו כן לאפשר לזוגות "הליכה על המים" בדרכם אל החופה, כשבדיוק מול השביל נבנתה אחת מהיציאות מהמבנה המקורה על מנת לאפשר כניסה ישירה מהמבנה לשביל על המים. התוצאה? אפקט של WOW אמיתי!  

 הבריכה של עלמה

 

הבריכה של עלמה

 

על פי בקשת הזוג, אנו בונים את השביל לכל זוג במיוחד, שכן ההקמה דורשת חומר מיוחד שדוחה מים לעיטוף השביל וכמובן בד לבן נקי וחדש בכל פעם מחדש.  

 

לזוגות שבוחרים לא לערוך את החופה על המים, כמיקום חלופי אנו מציעים אלטרנטיבה בדמות במה עגולה מובנית בשטח הגן, מוקפת בצמחייה לאווירה יותר כפרית וירוקה. במקרים אלו הבריכה יכולה לשמש כבמה להרכב מוסיקלי לקבלת הפנים, וכעוגן שסביבו נבנית קבלת הפנים, הכוללת מזנוני האוכל וריהוט הגן.  

 

הרכב מוסיקלי על המים - עלמה

 

הרכב מוסיקלי על המים - עלמה

 

על אף שהבריכה אינה בריכת שחייה ושאנו מקפידים שלא ייעשה בה שימוש לרחצה, לעיתים אנו מוצאים כמה מהאורחים, עם בני הזוג או בלעדיהם, משתכשכים במי הבריכה. גם פאן וגם "חומר טוב" לצילומים! 

  

הבריכה של עלמה - אורחים משתכשכים

 

מבחינת העיצוב, רבים אוהבים להבליט את הבריכה עוד יותר בעזרת תליה של אהילים לבנים על חוטי דיג בלתי נראים מעל הבריכה, הנחת מטריות צבעוניות הפוכות על פני המים, ליצירת מראה מהפנט ואירופאי במיוחד, ועוד וריאציות עיצוביות נוספות (על זה נדבר בפוסט נפרד). 

 

הבריכה של עלמה

 

הבריכה של עלמה

 

האמת? גם בלי כלום – ככה, כמו שהיא, היא פשוט יפה!

 

הבריכה של עלמה

צילום: אביב שויקה

 

XOXO

 

עלמה - גן אירועים בשרון