צרו קשר

להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:

053-6114863

אירועים עסקיים

מקום לאירועים עסקיים בשרון צריך להיות יצוגי ומרשים, אנחנו בעלמה בית לאירועים מודעים היטב לחשיבות של המוניטין שלכם בעיני לקוחות. בואו להתרשם מאיתנו

 

המבואה הגדולה מספקת חלל מודולארי נוסף לצרכים שונים בהתאם לסוג האירוע, לגודלו ובהתאם למזג האוויר ויכולה לשמש כמתחם בית קפה, קבלת פנים ועוד.

קיר הקרנה ענק בצורת קלף פנוראמי שעל גביו ניתן להקרין רקעים, קליפים או פרזנטציה מהווה אלמנט עיצובי ייחודי ודינאמי.

 

לקבלת טעימה מחווית האירועים בעלמה, לחצו על גלריה

התאורה הממוחשבת הותאמה ליצירת אפקטים של אווירה ושל עיצוב ועוצמתה ניתנת לחישוב על פי הצורך. עשרות פנסים חכמים בחלל הפנימי מאפשרים שליטה מלאה באלומות האור, כולל צבע וצורה ומהווים עוד אלמנט עיצובי לכל שולחן. פנסים חכמים, מסכי Led וגופי תאורה נוספים משולבים על גבי טראסים ממונעים מעל רחבת הריקודים יוצרים משחקי אורות וצבעים המשתלבים עם המוסיקה ויוצרים מסיבת ריקודים מסעירה ורבת חושים.

האבזור המשלים תוכנן ונבנה באופן מודולארי כולל תוספות טכניות שמאחורי הקלעים כהכנה לאפקטים ולהפקות מיוחדות. כל הפרטים נלקחו בחשבון כדי לתת את השירות הטוב והמתאים גם לדרישות המורכבות ביותר.

 

בעלמה – בית לאירועים יושקע כל מאמץ להתאמת המארג הדינאמי והמורכב הנדרש להגשמת המאוויים של כל לקוח או אירועים עסקיים מתוך הסתכלות כוללת ובהתאמה מלאה לצרכים וליכולות.