צרו קשר

להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:

053-6114863

גן אירועים בנתניה

גני אירועים באזור השרון בוקשים במיוחד בגלל הקירבה למרכז יחד עם אווירה כפרית ושונה לגמרי מהצפיפות של גוש דן, בואו להתרשם ממקום שנמצא 20 דקות מתל אביב, ושונה מכל מה שראיתם

עלמה הוא גן אירועים הנמצא במרחק נסיעה של כמה דקות מנתניה וכביש החוף ולכן בעל גישה נוחה מאוד למרכז הארץ וגם לצפונה ודרומה. למרות המיקום הנוח והמרכזי, עלמה מספק לאורחיו פרטיות מוחלטת. המבנה שבו האולם הגדול מוקף בחצר רחבת ידיים המרוצפת דק וטבולה בהרבה מאוד עצים וירק. אמנם ישנם מספר גני אירועים בנתניה, אך לא בכל אחד מהם ניתן לקיים אירועים בסדרי גודל שונים ובמגוון סגנונות כמו בעלמה. עלמה בנוי להכיל אירועים בישיבה של עד 700 איש, ואירועים שאינם בישיבה של עד 1000 איש. עם זאת, המקום מתוכנן כך שגם אירועים קטנים המיועדים לכ- 200 אורחים יזכו לאווירה חמימה ואינטימית ולא קרה או רשמית מדי.

מקום עם הרבה שקיפות בנתניה

 

הצוות של עלמה רואה בשקיפות ערך חשוב ומשמעותי. אין עוד גן אירועים בנתניה בו תמצאו בריכת השתקפות בה תוכלו לבחון את האירוע שלכם מזווית ראיה אחרת... ועכשיו ברצינות- השירותיות, כולל כמובן שקיפות, ודאגה לבעל האירוע ולאורחיו, חשובה מאוד לצוות עלמה והוא יעמוד לרשותכם בכל הקשור לתכנון האירוע עם ירידה לפרטים הקטנים בעיצוב ולוגיסטיקה של האירוע מתחילתו ועד סופו. אם יש לכם רעיון לקונספט או לסגנון אירוע, גם כזה הנראה לכם כיוצא דופן וקשה ליישום, שתפו את צוות המקום. רוב הסיכויים שניתן יהיה להוציא את הרעיון אל הפועל באמצעות הציוד החדיש כמו התאורה ומערכת הסאונד, המסכים וקיר ההקרנה וכמובן האוכל שניתן להתאימו לכל סגנון ורעיון.