צרו קשר

להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:

053-6114863

חתונה בשישי בצהריים

בשנים האחרונות חתונות הופכות בדרכים שונות לאירוע קליל יותר ורשמי פחות. אחת הדרכים הפופולאריות לשנות את האווירה הקלאסית של החתונה לאווירה קלילה יותר היא קיום חתונה בשישי בצהריים

כאשר החתונה בצהריים מתקיימת במקום מתאים, האווירה הופכת לרגועה, חופשיה וטבעית יותר. גן אירועים עלמה הוא מקום אידיאלי לקיום חתונות בשישי בצהריים. החצר היפהפיה המרוצפת דק, הדשא שסביבה, הצמחיה הרבה וכמובן בריכת ההשתקפות הקסומה נותנים תחושה של רוגע, תחושה של חופשה ממש. גם המבנה הלבן בו נמצא האולם מוסיף עוד יופי למראה המקום בשעות היום. המקום יכול להכיל בתוכו כמות משתנה מאוד של אורחים כך שניתן לערוך בו חתונות גדולות וגם חתונות קטנות. בכל מקרה תכנון המקום מאפשר יצירת אווירה אינטימית ורגועה לצד אווירה תוססת וכיפית.

 

ראו גם: חתונה מיוחדת | חתונה בחורף | חתונה בקיץ 

 

חתונת שישי בצהריים מאפשרת לכם לחזור בזמן לארוחת שבת

 

חתונות בשישי בצהריים הן בעלות זמן קצוב, במיוחד אם ישנם אורחים שומרי שבת או שהזוג עצמו כזה. עם זאת, גם חילוניים לחלוטין אוהבים להיות בערב שבת בבית. לכן, מיקום מרכזי של חתונה כזאת הוא משמעותי אפילו יותר מאשר בחתונה סטנדרטית. מיקומו של גן אירועים עלמה באבן יהודה, סמוך לכביש החוף ולעיר נתניה, במרחק של כעשרים דקות נסיעה מתל אביב ובגישה נוחה גם לצפון הארץ הוא יתרון. המיקום המרכזי אינו פוגם כמובן בפרטיות שמעניק המקום ובאווירה הכפרית והירוקה שבולטת במיוחד באירועים הנערכים בשעות היום.

 

שלווה כפרית לצד חדשנות

 

שלא תטעו, השלווה הכפרית שתראו עם הכניסה למקום אינה סותרת את העדכנות והחדשנות. המקום מצויד בציוד החדשני והעדכני ביותר המאפשר יצירת אפקטים מרתקים. קיר הקרנה ענק  עלין ניתן להקרין גם מצגת מרגשת של הזוג וגם קליפים סוערים בריקודים, מערכת סאונד ותאורה מתוחכמות במיוחד וגם תפריט המעודכן היטב על פי הקולינריה העולמית- כל אלה יהפכו את האירוע למלא גוונים כך שכל אורח ימצא את האווירה המתאימה לו או יוכל לשלב.