צרו קשר

להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים:

053-6114863

חתונה מיוחדת

במיוחד כאשר נמצאים בתקופה בה כל החברים מסביב מתחתנים, חשוב לזוג העומד להנשא ליצור חתונה מיוחדת, חתונה יוצאת דופן שתיזכר היטב למרות גל החתונות מסביב

על מנת ליצור חתונה שונה ובולטת יש למצוא מקום מיוחד, מקום המאפשר לכל אחד להפליג עם הדמיון שלו וליצור את האירוע המיוחד שלו. גן אירועים עלמה תוכנן כך שיוכל להכיל חתונות מיוחדות, כשהזוג הוא זה שיכתיב את אופי החתונה ולא המקום יכתיב אותה כפי שקורה באולמות וגני אירועים רבים. לכן, המקום בנוי ומעוצב בקווים נקיים ופשוטים כך שיוכל ללבוש ולפשוט צורות וסגנונות. גם מספר האורחים שגן אירועים עלמה יכול להכיל הוא משתנה מאוד ונע בין 200 אורחים, דרך 700 איש בישיבה סביב שולחנות  ועד 1000 מוזמנים. כל חתונה אצלנו נחשבת חתונה מיוחדת וחד פעמית.

 

עלמה בית לאירועים מזמין אתכם להתרשם גם מ:  חתונה בשישי | חתונה בחורף | חתונה בקיץ 

 

חתונה מיוחדת רואים פעמיים

 

אמנם בגן אירועים עלמה כל חתונה היא חתונה מיוחדת וחד פעמית אבל ניתנת לצפיה פעמיים. איך? בריכת ההשתקפות הקסומה שבחצר הגן יוצרת השתקפויות מרהיבות. כך תוכלו לצפות באירוע שלכם פעמיים- במציאות וכפי שהוא משתקף במים... ההשתקפות יוצרת משחקים של אור וצבע ומוסיפה לייחודיות של המקום. מעבר לבריכה, החצר כולה מזמינה במראה הפשוט והטבעי שלה, מראה טבעי שהושקע מאחוריו מחשבה רבה כיצד לאפשר תחושת מרחב יחד עם פרטיות ואינטימיות. גם האולם מתוכנן היטב. מלבד הציוד המשוכלל של תאורה וסאונד, הוא תוכנן כך שהמוזיקה תהיה מלאת עוצמה אך גם תאפשר לחברים שלא נפגשו שנים לשבת ברוגע ולהשלים חוויות. גם הצד הקולינרי יותאם לקונספט וסגנון החתונה, החל ממנות המתאימות לימי חורף קרים ועד מנות רעננות וקלילות לצהריים, מנות בשריות, צמחוניות או טבעוניות- הכל בהתאם לרצון של הזוג.